4 nesildir aynı çatı altında ticari faaliyet gösteren Akkaş ailesi, ev mobilya sektörüne ilk defa 1973 yılında adım atmıştır. Sektöre toptan mobilya ticareti ile başlayan Serhat Mobilya, 80'li yılların sonlarında seri mobilya imalâtına başlamıştır.

     Bünyesinde ikinci şirket olarak üretim faaliyetlerini sürdüren Vipa A.Ş 'yi 90'li yılların başlarında kurmuştur. Serhat Mobilya 2008 yılında kurulan yeni üretim tesisi ile toplamda 35.000m2 kapalı100.000m2 açık alandan oluşan modern sahalarında üretim yapmaktadır.  Ayrıca bünyesine bağlı olarak tedarikçi firma ile hazırladığı ev mobilya koleksiyonlarıyla yurt içinde yüzlerce satış noktasında yurt dışında 40'ın üzerinde Ülkede tüketicinin zevk ve beklentisine sunmaktadır.   

   Serhat Mobilya ev mobilyası sektöründe emin adımlarla ilerlerken; Geçmişten gelen tecrübelerinden edindiği bilgi birikimini kullanarak, yenilikçi ve vizyon sahibi profesyonel ekibi ile mobilya sektöründe çığır açacak projeler üretmek amacı ile Ar-Ge faaliyetlerine önem verilmektedir. Her alandaki son gelişmeleri dikkate alarak kurduğu modern üretim tesislerinde, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kalmayı, Serhat markalı ürünleri, var olduğu bölgenin piyasa koşullarında rekabet edebilir fiyat politikası ile sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası pazarda markasını tanıtmayı, Profesyonel ekibi ve yüzlerce iş ortağı ile oluşturduğu ürün çeşidi ile ülkemizde kalite, konfor ve estetik algı standartlarını yükseltmeyi ve ana ilkesi olarak belirlemiştir.
Vizyonumuz
Türkiye’de ve dünyada “Serhat” denince tüketicide kalite, estetik ve konfor algısı oluşturan bir marka olmaktır.
Misyonumuz

Tüketicilerimizin estetik, zarafet ve kalite anlayışını profesyonel kadrolarımızın birikimiyle birleştirip çevre duyarlılığını göz önünde tutarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Zamansız ve çağdaş mobilyalar

Serhat Mobilya malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam eder.

Dünyanın mobilyası

Tüm Serhat Mobilya mağazaları ile tüketiciler için hizmet veriyor.

Kampanya Mesajı
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
{{cartProduct.Product.Name}}
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.